Ekskursioonid Korful

Korfu ekskursioonid

Korfu ekskursioonid  2022

 

 

 

Korfu saarel korraldatakse üsna palju erinevaid ekskursioone ja tegevusi.

On võimalus külastada looduslikult kauneid kohti, ajaloolisi paiku, samuti võtta osa kogu saart hõlmavatest kultuurireisidest.

Ka on olemas gurmee-tuurid, nii et kui sind huvitab kohalik veini- ja toidukultuur, siis leiad sellelt saarelt kindlasti omajagu huvitavat.

 

Enamus Korful toimuvaid ekskursioone on siiski laevareisid erinevate veesõidukitega. Need viivad lähedal asuvatele väikesaartele nagu Paxos ja Antipaxos , mõnedesse eriti kaunitesse laguunidesse ning samuti naaberriiki Albaaniasse.

 

Hea on teada et kõige kallim (tihtipeale isegi lausa poole kallim) on osta ekskursioonid Eesti reisikorraldaja käest, ning kõige soodsam ja mugavam mõnes suurest ja usaldusväärsest online ekskursioonibüroost.

 

 

Siin on esindatud maailma populaarseima online ekskursioonibüroo GetYourGuide ekskursioonid Korful.

 

Siitsamast saab huvipakkuvaid ekskursioone ka lihtsalt, mugavalt ja turvaliselt soetada.

 

Kehtib parima hinna garantii, ehk siis soodsamat hinda pole võimalik leida ei kohapeal ega üheski teises online reisibüroos!

 

 

ekskursioonid korfulPeale ekskursiooni broneerimist saabub koheselt e-mailile vautšer, ehk pilet.

 

ekskursioonid korfulSelle võib välja printida, aga piisab ka sellest kui lihtsalt näidata nutiseadmest.

 

ekskursioonid korfulPiletil on peale muu info veel kirjas konkreetse ekskursiooni korraldaja telefoninumber, nii et küsimuste tekkimisel saab neile kiirelt vastused.

 

ekskursioonid korfulParimad hinnad!

 

 

Tasub tähele panna, et mõnede tuuride hind on grupi kohta, grupi maksimaalne suurus on iga ekskursiooni juures kirjas.

 

 

 

 

Avasta mida Korful veel teha saab

Klikka “Find Things to Do”

 

 

 

 

 

GetYourGuide on parim koht Korfu ekskursioonide soetamiseks – kõige soodsamad hinnad, 100% usaldusväärne ja turvaline, igasugused varjatud tasud puuduvad.

 

 

 

On olemas ka korralik online klienditugi.

See nupp asub iga ekskursiooni juures lehe ülaosas, nimeks Help.

Teenindus on alati sõbralik ja korrektne.

 

 

 

 

Kasulik on broneerida huvipakkuvad ekskursioonid enne reisi algust, nii saab Korful tegeleda ainult kõige olulisemaga – puhkamisega.

 

 

 

 

 

 

 
 

Alati on võimalik ka endale ise tõeliselt meeldejäävaid ekskursioone korraldada – võtke rendiauto ja avastage huvitavaid kohti Korful omale sobivas tempos!

 

Korfu on optimaalse suuruse ja normaalse liikluskultuuriga saar ning avastamist siin jätkub!  Vaata kindlasti ka  KORFU AUTORENT

 

Find Your Rental Car

 
 

Kui on auto rentimise või ekskursioonide broneerimise asjus tarvis veidi abi või nõu küsida, siis on võimalik  helistada +372 5112599 Urmas Saar